Vlnka
Vlnka
Vlnka

14. BIENÁLNÍ KONFERENCE CZWA
22.–24. ZÁŘÍ 2021, LITOMYŠL

Socha
Výřez ze soch Olbrama Zoubka v klášterní zahradě v Litomyšli.

 

Bienální konference VODA je vlajkovou konferencí Asociace pro vodu ČR a fórem pro setkávání širokého spektra účastníků z oblasti vodního hospodářství a ochrany životního prostředí, jejichž cílem je udržitelný rozvoj společnosti. Konference je pořádána v úzké spolupráci s akademickou sférou a pod záštitou státní správy již od roku 1995.

 

 

Forma konference

Organizační výbor rozhodl o prezenční formě konference. V případě, že se situace kolem pandemie COVID-19 zpřísní a nedovolí se potkat osobně, jsme stále připraveni konferenci převést na online formu. Podmínky opatření Covid-19 naleznete ZDE.

Předběžný program konference

Letos bylo podáno přes 100 abstraktů, což nám umožnilo sestavit bohatý program s uspořádáním do dvou i tří paralelních sekcí. Přijeďte se poučit, pobavit, sdílet informace a diskutovat tentokrát do Litomyšle! Program naleznete ZDE.
 
CZWA logo


Účastníci do 35 let se mohou zúčastnit soutěže o nejlepší ústní prezentaci a o nejlepší poster. Podmínkou je aktivní prezentace vlastní práce a účastník musí být prvním autorem příspěvku. Počítáme také s jeho účastí na konferenci.

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Spolupráce

Konference se koná pod záštitou