15. bienální konference CzWA VODA 2023

22.06.2023

Díky autorům, kteří podali 120 abstraktů jsme pro Vás připravili pestrý odborný program. Můžete se těšit na 4 plenární přednášky, 60 standartních přednášek v 10 tematických sekcích, 55 bleskových prezentací a široké diskuzní fórum na téma Výzvy a úskalí Směrnice EU o čištění městských odpadních vod.

Bohatý bude také společenský program, který zahrnuje koncert vážné hudby, společenský večer s rautem, neformální setkání v pivovaru Veselka či odborně-technické a historicko-kulturní exkurze. Veškeré informace naleznete na webu konference.

Do 31. července 2023 můžete využít zvýhodněných konferenčních poplatků. K závaznému přihlášení na konferenci využijte portál Moje konference  , kde si buď vytvoříte účet nebo dokončíte již dříve vytvořenou registraci.

Stále si ještě můžete objednat i firemní prezentaci a stát se jedním z partnerů konference nebo se účastnit výstavy, která probíhá po celou dobu konference či využít inzerce. V Nabídku firemní prezentace naleznete ZDE.

Autoři příspěvků už také mohou podávat své texty do elektronického sborníku. Termín pro podání je 31. července 2023. Pro podání finálního příspěvku prostudujte instrukce na stránce Podání finálního příspěvku. 

Konference se bude opět konat v krásných prostorách Zámeckého návrší z.s. v Litomyšli ve dnech 20. – 22. září 2023.

Předchozí Další Zavřít