Aktuality

Konference Pitná voda 2020

Vzhledem k situaci jsme se rozhodli, že náhradní termín konference, který byl vyhlášen na dny 30. 11. – 3. 12. 2020 rušíme. Chtěli bychom, aby konference mohla proběhnout v klidné a bezrouškové atmosféře tak, jako ji známe a máme rádi z minulých ročníků.

Více zde ...

Konference KALY A ODPADY a ODPADOVÉ VODY 2020

Konference plánovaná v termínu 14.-16. října 2020 na Štrbském Plese byla z důvodu zhoršující se pandemické situace zrušena.

Připomínky k benchmarkingu VaK

I letos CzWA pečlivě prostudovala Benchmarking vlastníků a provozovatelů vodovodů a kanalizací a svoje připomínky a náměty zaslala na ministerstvo zemědělství. Za dobu zpracovávání benchmarkingu se již mnoho doporučení asociace realizovalo nebo se s realizací počítá po provedení potřebnách legislativních nebo technických změn. Jak vypadá první vypořádání našich připomínek před ústním projednání se můžete podívat v sekci pro členy.

H2O slaví 160 let

Že se vám ten titulek nějak nezdá? Vždyť voda se podle astrofyziků a astrochemiků objevila ve vesmíru již nějakou miliardu let po Velkém třesku. A „naše voda“, kterou na Zemi pijeme a koupeme se v ní, je prý stará asi pět miliard let - dost na to, abychom si to ani neuměli představit.

Více zde ...

Nejbližší akce Google kalendář

Seminář Čištění průmyslových odpadních vod

17. září 2020, Skalka u Ježova

Konferencie "Nové trendy v oblasti úpravy pitnej vody - 3. pokračovanie"

Přesunuto na 3.-4. února 2021

Konference Městské vody 2020

1. - 2. října 2020, Velké Bílovice

Konference PITNÁ VODA 2020

ZRUŠENO!

Pro Vás

Staňte se členem

a získejte jako individuální nebo korporátní a spolupracujte s ostatními členy

Podrobnosti

Korporativní členové

Partneři

˄
rolex hodinek