CzWA - homepage

Konferenční prostory

Kongresové centrum Lázeňská Kolonáda bylo vystavěno v roce 1908. Nachází se ve střední části centrálního lázeňského parku. Je velmi oblíbené pro svou polohu ve středu města v klidném prostředí lázeňského parku a také dochozí vzdálenost od hotelů, kde budou ubytovaní účastníci konference. V objektu se nachází dva velké sály. V koncertním sále probíhají přednášky plenárních sekcí a jedné paralelní sekce odborného programu. V kongresovém sále bude podáváno občerstvení během konference a přední část sálu bude vyhrazena výstavě firem. V restauraci bude probíhat další paralelní sekce odborného programu a v salóncích v patře kongresového centra se bude nacházet sekce posterového sdělení.

http://www.lazne-podebrady.cz/kongresy/kongresove-centrum-lazenska-kolonada/


Ubytování

Hotel Zámeček ****

Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Hotel prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí svým hostům moderní komfort ve stylovém prostředí.

dvoulůžkový pokoj vč. snídaně 1.890,- Kč/vč. DPH
jednolůžkový pokoj vč. snídaně 1.190,- Kč/vč. DPH
dvoulůžkový pokoj – single use 1.590,- Kč/vč. DPH

http://www.lazne-podebrady.cz/lazenske-objekty/hotel-zamecek-3/


Hotel Libenský ****

Nově zrekonstruovaný lázeňský hotel vhodný i pro náročnou klientelu. Je umístěn v klidné ulici poblíž lázeňské kolonády, je propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Zimní lázně. Ubytovací kapacita hotelu je 90 lůžek, z toho 9 jednolůžkových, 39 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmá. Hotel má vlastní parkoviště a nabízí hostům půjčovnu jízdních kol nebo pronájem relaxačního bazénu.

dvoulůžkový pokoj vč. snídaně 1.990,- Kč/vč. DPH
jednolůžkový pokoj vč. snídaně 1.100,- Kč/vč. DPH
dvoulůžkový pokoj – single use 1.690,- Kč/vč. DPH

http://www.lazne-podebrady.cz/lazenske-objekty/hotel-libensky/


Hotel Bellevue - Tlapák ****

Hotel Bellevue - Tlapák je funkcionalistický hotel postavený v první polovině 30. let ve střední části lázeňského parku v Poděbradech. Hotel byl navržen Ing. Arch. Františkem Tlapákem, který se také stal jeho prvním majitelem a provozovatelem.

dvoulůžkový pokoj vč. snídaně 1.990,- Kč/vč. DPH
jednolůžkový pokoj vč. snídaně 1.100,- Kč/vč. DPH
dvoulůžkový pokoj – single use 1.690,- Kč/vč. DPH

https://www.lazne-podebrady.cz/hotel-bellevue-tlapak/


V případě zaplnění kapacity jednolůžkových pokojů, ubytujeme Vás ve dvoulůžkovém pokoji – single use. Uvedené ceny jsou smluvní pro 12. bienální konferenci a výstavu VODA 2017. Jsou včetně snídaně a DPH.

GENERÁLNÍ PARTNERHLAVNÍ PARTNEŘI

 

PARTNEŘI

       

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI