CzWA - homepage

Konferenční prostory

Kongresové centrum Lázeňská Kolonáda bylo vystavěno v roce 1908. Nachází se ve střední části centrálního lázeňského parku. Je velmi oblíbené pro svou polohu ve středu města v klidném prostředí lázeňského parku a také dochozí vzdálenost od hotelů, kde budou ubytovaní účastníci konference. V objektu se nachází dva velké sály. V koncertním sále probíhají přednášky plenárních sekcí a jedné paralelní sekce odborného programu. V kongresovém sále bude podáváno občerstvení během konference, přední část sálu bude vyhrazena výstavě firem a v zadní části bude posterová sekce. V restauraci bude probíhat další paralelní sekce odborného programu.

http://www.lazne-podebrady.cz/kongresy/kongresove-centrum-lazenska-kolonada/


Ubytování

Hotel Bellevue - Tlapák ****

Hotel Bellevue - Tlapák je funkcionalistický hotel postavený v první polovině 30. let ve střední části lázeňského parku v Poděbradech. Hotel byl navržen Ing. Arch. Františkem Tlapákem, který se také stal jeho prvním majitelem a provozovatelem.

https://www.lazne-podebrady.cz/hotel-bellevue-tlapak/


Hotel Zámeček ****

Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Hotel prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí svým hostům moderní komfort ve stylovém prostředí.

http://www.lazne-podebrady.cz/lazenske-objekty/hotel-zamecek-3/


Hotel Libuše***

Hotel Libuše je příjemný lázeňský hotel ve středu města situovaný na okraji lázeňského parku. Kousek to budete mít jak do města, lázeňského parku, tak na nádraží.

https://www.lazne-podebrady.cz/hotel-libuse/


Ubytování a případné storno poplatky si hradí každý účastník sám. Termín garance rezervace ubytování na konferenci je do 30. 8. 2019. Každý hotel má své parkoviště, kde mohou ubytovaní hosté za poplatek 70,-Kč/den parkovat.



GENERÁLNÍ PARTNER



HLAVNÍ PARTNEŘI

 

PARTNEŘI

         

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

   

SPOLUPRÁCE