Vlnka

Společenské akce

Koncert vážné hudby  

Středa 22.9.2021 19:00 (Piaristický chrám Nalezení sv. Kříže)

První den konference bude zakončen kulturním programem, a to koncertem vážné hudby, který je ideální pro utřídění velkého množství nově nabytých poznatků v rámci odborného programu.

V letošním roce budeme poslouchat repertoár hudebního tělesa Bárka, které tvoří tvoří violoncellista Pavel Barnáš s harfenistkou Ivanou Pokornou. Oba muzikanti působí desítky let v renomovaných profesionálních orchestrech, kromě toho si však přáli hrát i skladby podle svého výběru, a to v malém obsazení, bez not a dirigentské taktovky.

Motto jejich vystoupení v Litomyšli bude: “S Bárkou po řece tónů”

Více na https://www.barkamusic.cz/ 

Odkaz na místo konání MAPA

 

 

Společenský večer s rautem

Středa 22.9.2021 20:00 (Jízdárna a I. nádvoří)

Plenární přednáškový sál večer přeměníme na Jízdárnu a při navazujícím rautu můžete poznatky z konference diskutovat při dobrém jídle a pití. Letos jsme vsadili na služby firmy Ježek Catering z Pardubic a doufáme, že nebudete zklamáni. Na I. nádvoří budeme grilovat steaky, udit bůček a dýchat na čerstvém vzduchu.

 
Neformální večer s ochutnávkou piva a s hudebním doprovodem

Čtvrtek 23.9.2021 19:00 (Pivovar Veselka)

Čtvrteční setkání je neformálním ukončením konference, které slouží k přátelskému posezení. Tentokrát se potkáme v klasickém českém hostinci s vlastní výrobou piva. Je třeba ochutnat Bedřichovu Jednáctku i Dvanácku či některý ze speciálů a potvrdit, zda platí slogan „Pivo jako Smetana“.

Motto: „Ze zámku do podzámčí“

Odkaz Pivovar Veselka http://litomysl-veselka.cz/  

Odkaz na místo konání https://goo.gl/maps/zAGxiuZ79UqFWTPp7