Vlnka
Vlnka
Vlnka

14. BIENÁLNÍ KONFERENCE CZWA
22.–24. ZÁŘÍ 2021, LITOMYŠL

Socha
Výřez ze soch Olbrama Zoubka v klášterní zahradě v Litomyšli.

Tato akce navazuje na řadu úspěšných bienálních konferencí AČE ČR pořádaných od roku 1995. Od roku 2011, kdy se AČE ČR transformovala na CzWA a rozšířila svůj záběr od úzkého zaměření na odpadní vody na problematiku vody v celé její komplexnosti, se konference konají pod názvem VODA. Bienální konference jsou akcí, kde si může návštěvník učinit průřezovou představu o práci všech odborných skupin CzWA a o aktuálních problémech a směrech vývoje ve vodním hospodářství.

 

Pozvánka k účasti

Byla spuštěna registrace účastníků na konferenci. Využijte zvýhodněného přihlášení do 31. července 2021. Více informací naleznete ve 2. CIRKULÁŘI.

Nabídka pro firmy

Rádi bychom Vám nabídli v rámci konference několik možností firemní prezentace. Máme pro vás připraveny balíčky se sponzoringem. Dále pak můžete svoji firmu prezentovat na výstavě, která bude probíhat po celou dobu konference. Veškeré informace a kompletní nabídku naleznete v záložce PRO FIRMY.
 
CZWA logo


Účastníci do 35 let se mohou zúčastnit soutěže o nejlepší ústní prezentaci a o nejlepší poster. Podmínkou je aktivní prezentace vlastní práce a účastník musí být prvním autorem příspěvku. Počítáme také s jeho účastí na konferenci.

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Spolupráce

Konference se koná pod záštitou