Water Loss 2022 v Praze

Menu  ►  Odborné skupiny  ►  Vodárenství
01.05.2022

 

Mezinárodní konferenci Water Loss pořádá CzWA jako konferenci IWA v gesci odborné skupiny Water Loss. 

Tato konference se koná každé dva roky od roku 2001, kdy byla iniciativou doc. Ladislava Tuhovčáka z VUT Brno uspořádána poprvé, právě v Brně. Od té doby se rozrostla na největší akci svého druhu; konference putuje napříč planetou a účastní se jí vždy několik stovek účastníků (www.waterloss2022.org).

Při podávání nominace na pořádání této konference jsme zdůraznili hlavně obrovský úspěch českého vodního hospodářství právě v redukci ztrát vody, což budeme demonstrovat i společnou přednáškou Ministerstva zemědělství, SOVAK ČR a CzWA Three decades of systematic decline of water losses in the Czech Republic. Po dvaceti letech se tak konference vrací do ČR ve zcela jiném formátu, než když začínala, a my se máme skutečně čím pochlubit.

Připravený program konference předčil očekávání jak organizátorů, tak i programového výboru.  Na konferenci vystoupí 91 řečníků ze 33 zemí světa, mezi nimi je i šest českých přednášejících.

OS Vodárenství u příležitosti této konference uspořádala v rámci Vodárenských čtvrtků webinář Ztráty vody. Co jsou to ztráty vody, jak k nim dochází a jak je počítáme, zda se nám daří je snižovat, jaké na to máme nástroje a jestli dochází i v této části oboru k nějakému vývoji se můžete dozvědět ze záznamu a připravit se tak na účast na konferenci Water Loss.

Pro české účastníky je připraveno zajištění tlumočení z angličtiny.

Program s vyznačením překládaných přednášek je možné stáhnout zde.

 Speciální vložné pro české účastníky

  cena (Kč)
registrace  7.500
registrace Junior*  5.000
networking dinner (21.6)  1.500
jednodenní vstup  5.000

* 35 let a mladší

Pro získání zvýhodněné registrace pro české účastníky vyplňte a odešlete formulář.

Na Vámi uvedený email Vám bude do 2 pracovních dnů zaslán link k online registraci a slevový kód. Prosím berte na vědomí, že Vaše registrace není platná do doby jejího plného uhrazení. Platbu budete moci provést v online registračním fomuláří buď přímo kreditní kartou, nebo zvolte možnost bankovního převodu a vyčkejte prosím zaslání zálohové faktury. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na telefonním čísle +420 261 174 301 či e-mailu registration@waterloss2022.org

 

Tlumočení a slevy pro české účastníky je možno zajistit díky podpoře lokálních partnerů. Každý z partnerů zajistí volný vstup pro jednoho nebo více českých studentů podle výše podpory.

Nabídka pro partnery

 

Generální partner

Radeton

Partner

Mediální partneři: